گروه دماسازان بهین ویستا همواره تلاشگر و پویا در جذب بروز ترین فن اوری ها در زمینه طراحی فروش و اجرای تاسیسات مکانیکی... کوشا می باشد ریشه موفقیت و بالندگی این مجموعه در به کارگیری فن اوری‌های روز و دانش فنی و مهندسی در طراحی های جدید می باشد این مجموعه با استفاده از طراحی و آماده سازی نقشه های حین اجرای مربوطه و از استفاده به روز ترین روش ها با اتکا بر واحد توسعه و تحقیق فعالیت می نماید گروه دماسازان بهین ویستا نمایندگی شرکت برودتی و حرارتی گری در جنوب کشور می باشد.

کارخانه گری در سال ۱۹۹۱ در شهر زوهای چین کار خود را در زمینه تهویه مطبوع آغاز کرده است و تا به امروز محصولات آن در بیش از ۲۰۰ کشور وجود دارد و ظرفیت تولید سالانه سیستم های تهویه مطبوع خانگی در این شرکت به بیش از ۶۰ میلیون دستگاه و ظرفیت تولید سالانه سیستم های تهویه مطبوع تجاری به ۵/۵ میلیون دستگاه، افزایش یافته است.

سیستم های تهویه مطبوع دریایی


سیستم تهویه مطبوع دریایی دارای مزایای زیادی دارد. از جمله مزایای سیستم تهویه مطبوع دو زمانه بودن آن است، به این معنی که علاوه بر سرمایش در فصول گرم سال، با یک سیکل برعکس می توان از آن برای کرمایش در فصول سرد نیز استفاده کرد. رطوبت موجود در کشتی ها علاوه بر ایجاد خوردگی، باعث ایجاد شرایط آب و هوایی نامطلوب نیز می شود، بنابراین سیستم های تهویه مطبوع دریایی علاوه ر دوزمانه بودن، برا تنظیم رطوبت هوا نیز به کار می رود. تهویه مطبوع دریایی با بیشتر تهویه مطبوع زمینی متفاوت است، زیرا از خنک کننده آب به جای خنک کننده هوا استفاده می کند که فراوانی آب و کمبود مکان باعث ترجیح این امر می شود.