گروه دماسازان بهین ویستا همواره تلاشگر و پویا در جذب بروز ترین فن اوری ها در زمینه طراحی فروش و اجرای تاسیسات مکانیکی... کوشا می باشد ریشه موفقیت و بالندگی این مجموعه در به کارگیری فن اوری‌های روز و دانش فنی و مهندسی در طراحی های جدید می باشد این مجموعه با استفاده از طراحی و آماده سازی نقشه های حین اجرای مربوطه و از استفاده به روز ترین روش ها با اتکا بر واحد توسعه و تحقیق فعالیت می نماید گروه دماسازان بهین ویستا نمایندگی شرکت برودتی و حرارتی کلیماونتا ایتالیا در جنوب کشور می باشد.
کمپانی کلیماونتا ایتالیا CLIMAVENETA در سال ۱۹۷۱ میلادی در زمینه تولید تجهیزات سرمایشی و تهویه مطبوع تاسیس گردیده و در حال حاضر با سابقه فعالیت بیش از ۴۰ سال، خود را به عنوان بزرگترین و فعالترین تولید کننده محصولات سرمایشی در اروپا و همچنین رتبه پنجم در سطح جهان مطرح نموده است.

تهویه مراکز دیتا سنتر:


مراکز پردازش داده دارای تجهیزات کامپیوتری و وابسته مورد نیاز برای پردازش داده ها هستند. کامپیوتر ها تولید حرارت می کنند و اجزایی دارند که در مقابل درجه حرارت، رطوبت و وجود گرد و غبار حساس می باشند. سیستم های تهویه مطبوع مراکز پردازش داده ها که در آن ها کامپیوتر، تجهیزات وابسته به آن، و کارکنان حضور دارند باید بتوانند شرایط محیطی مناسب برای تجهیزات و کارکنان را فراهم آورند. اگر چه لازم نیست پاسخگویی سیستم تهویه مطبوع اتاق کامپیوتر به تغییرات شرایط محیطی سریع باشد ولی این سیستم باید شرایط محیطی را در محدوده تعیین شده نگه دارد.
شرایط محیطی لازم برای تجهیزات کامپیوتری بسیار متنوع هستند و بستگی به کارخانه سازنده آنها دارد. بسیاری از سازندگان توصیه می کنند که تجهیزات کامپیوتری هوای تهویه مطبوع شده را از اتاق دریافت کنند، در عین حال برخی از سازندگان سرمایش مستقیم توسط تغذیه هوا را مجاز دانسته و آن را پیشنهاد می کنند. معیارهای هوایی که مستقیما به کامپیوتر تغذیه می شود با هوای یک اتاق معمولی تفاوت دارد. این هوا باید گرمای تجهیزات کامپیوتری را دفع و از احتمال تقطیر رطوبت در داخل تجهیزات جلوگیری کند. برای کاهش هزینه های سیستم سرمایش دیتا سنتر از استراتژی های زیر استفاده می شود:
استفاده از گردش هوای آزاد در فصول سرد یا هوای خنک
استفاده از دستگاه های خنک کننده راندمان بالا
استفاده از دینامیک سیالات CFD