گروه دماسازان بهین ویستا همواره تلاشگر و پویا در جذب بروز ترین فن اوری ها در زمینه طراحی فروش و اجرای تاسیسات مکانیکی... کوشا می باشد ریشه موفقیت و بالندگی این مجموعه در به کارگیری فن اوری‌های روز و دانش فنی و مهندسی در طراحی های جدید می باشد این مجموعه با استفاده از طراحی و آماده سازی نقشه های حین اجرای مربوطه و از استفاده به روز ترین روش ها با اتکا بر واحد توسعه و تحقیق فعالیت می نماید گروه دماسازان بهین ویستا نمایندگی شرکت برودتی و حرارتی گری در جنوب کشور می باشد.

کارخانه گری در سال ۱۹۹۱ در شهر زوهای چین کار خود را در زمینه تهویه مطبوع آغاز کرده است و تا به امروز محصولات آن در بیش از ۲۰۰ کشور وجود دارد و ظرفیت تولید سالانه سیستم های تهویه مطبوع خانگی در این شرکت به بیش از ۶۰ میلیون دستگاه و ظرفیت تولید سالانه سیستم های تهویه مطبوع تجاری به ۵/۵ میلیون دستگاه، افزایش یافته است.

کولر آسانسورکولر اسانسور گری توضیحات:

مدلGDT25
برندگری
نوعتهویه آسانسور
ظرفیت سرمایش شرایط اسمیW۲۰۰۰
ظرفیت سرمایش با شرایط اسمی BTU/h۶۸۳۰
V/Hz/PH منبع تغذیه۲۲۰/۵۰/۱
برق ورودی با شرایط اسمیW۱۰۰۰
جریان ورودی با شرایط اسمی A۴.۶
کابل برق Qty×mm۲۳×۱
مبردR410A
میزان گردش هوا  M۳/h۳۶۰
ابعاد پنل طول/عرض/ارتفاع mm۴۰۰/۳۵۰/۶۰۰
دامنه کار۱۶تا۴۸
وزن دستگاه Kg۵۰
با پیشرفت صنعت برج سازی و نیاز روز افزون به آسانسور در برج های ساختمانی و رفت و آمدهای مکرر به وسیله آسانسورها، التزام به نگرشی تخصصی به تهویه ساختمان در آسانسور ها از دیدگاه مدرن مهندسی تهویه مطبوع به وجود آمده است. دیگر نمی توان بحث تهویه در آسانسور را صرفا با فن ساده ی تعبیه شده در سقف آسانسور به نتیجه رساند و از این رو فن آوری جدید سیستم تهویه آسانسور، مدرنیزه کردن تهویه ساختمان را تکمیل می کند.
کولر آسانسور یکی از سیستم های مدرنیزه است که در سال های اخیر در صنعت تهویه مطبوع ساختمانی تحولی شگرف ایجاد کرده است. کولر آسانسور از سیکل تبرید پیروی می کند و مانند دیگر سامانه های تهویه مطبوع دارای چهار بخش اصلی کمپرسور، اواپراتور، کندانسور و شیر انبساط است و قابلیت سرمایش و تصفیه هوای کابین آسانسور را دارد. بحث مهمی که معمولا اجازه نمی داد تا مهندسان طراح به فکر تهویه آسانسور به وسیله سیستم های کندانس باشند، بحث آب حاصل از درین سیستم بود، این بحث از آن جهت که اگر آب درچاه آسانسور ریخته شود مخالف قانون نظام مهندسی ساختمان است باعث شد تا مدتها عملا این ایده از قوه به فعل نرسد، اما در این میان سیستم کولر آسانسور گروه تهویه مطبوع گری این معضل را با روشی ساده و مهندسی برطرف کرد.

نحوه عملکرد سیستم های گری:


آب حاصل از درین سیستم به سینی کف دستگاه ریخته شده و فن پره محوری خنک کننده کندانسور آب را به صورت پودر به طرف کندانسور پخش می کند. بدیهی است متخصصان طراح این دستگاه در بکارگیری آلیاژی مناسب برای بدنه کندانسور دقت عمل را داشته اند تا از تماس مداوم قطرات ریز آب با بدنه کندانسور دچار اکسید شدن یا زنگ زدگی نشود.

ویژگی های سیستم تهویه مطبوع گری نسبت به سایر سیستم ها:


کولر اسانسور گری با وزن تقریبی 55 کیلوگرم و ابعاد 400*350*600 میلی متر و امکان سیم کشی بدون استفاده از مدارهای چاپی و کنترل آسان سیستم و همچنین استفاده از فیلتر تصفیه هوا در مسیر مکش فن، هوای کابین را سالمتر می کند.
طی ساعات پر مصرف، سیستم تهویه مطبوع با بار کامل عمل کرده تا دما و رطوبت مورد نیاز را در اتاق آسانسور تضمین می نماید. هنگامی که سنسور دما در ورودی هوای برگشتی نشان دهد که دما به نقطه تنظیم رسیده است، سیستم تهویه مطبوع گری با نیمی از توان کار کرده یا صرفاً هوا را گردش خواهد داد و زمانی که از طریق سنسور آسانسور متوجه شود که کسی داخل اتاق آسانسور نیست با حداقل ظرفیت کار نموده یا در حالت آماده باش قرار خواهد داشت.
هوای تازه بطور مرتب داخل اتاق آسانسور شده و باعث بهبود کیفیت هوای داخل اتاق آسانسور می گردد. این سیستم در شرایط دمایی بین 16 الی 48 درجه سانتیگراد کار می کند و نگرانی حاصل از دمای زیاد داخل چاه آسانسور را برطرف نموده است.
سیستم کولر آسانسور گری صرفا جهت تهویه آسانسور های واقع در ادارات، هتل ها، ساختمان های مسکونی و غیره طراحی شده اند. این دستگاه با اندازه کوچک، عملکرد قوی و قابل اطمینان و ظاهری زیبا طراحی گردیده است به گونه ای که همواره یک انتخاب مناسب برای مشتریان با نیازهای متفاوت باشد.
  • سیستم تهویه مطبوع آسانسور

    GREE GDT سیستم تهویه مطبوع آسانسور گری جهت تهویه آسانسورهای واقع در ادارات، هتل ها، ساختمان های مسکونی طراحی شده اند.